Обслуговування електроустановок Одеса, Київ, Харків

Переваги технічного обслуговування електроустановок та внутрішніх електромереж

У будь-яких будівлях, офісних, торгових і виробничих приміщеннях, складах, де є електромережі, освітлення, в тому числі складне інженерне обладнання (розетки, вимикачі, світильники, автоматичні вимикачі, УЗО, трансформатори для галогенних ламп і.т.д.) необхідна його періодична перевірка і підтримка в працездатному стані.

Будь-яке технічне обладнання і компоненти електромереж можуть вийти з ладу, та й лампи освітлення не вічні. Для цих цілей на заводах, підприємствах, у великих торгових і бізнес — центрах існує штат кваліфікованих електриків.

Але не всі організації можуть дозволити собі мати навіть одного штатного електрика, та й не завжди необхідно його постійна присутність на об’єкті, (наприклад, не велике офісне приміщення) де періодично потрібно міняти перегорілі лампи і іноді відновлювати «вибитий автомат».

Але і на таких об’єктах необхідно періодично проводити діагностику і обслуговування електромереж, перевіряти надійність контактів у автоматів в електрощиті. У випадках більших неприємностей, (вихід з ладу розетки, вимикача і.т.д.) без досвідченого електрика не обійтися.

Необхідно пам’ятати, що відсутність кваліфікованого обслуговування і діагностики, а так само спроби самостійного ремонту електромереж і електронастановне обладнання може призвести до перебоїв електропостачання, пошкодження офісної техніки або іншого дорогого обладнання, а також до мимовільного займання.

З огляду на все це, послуги електрика необхідні будь-якій організації, але утримання штатного електрика досить дорого і не завжди необхідно. Укладення договору на технічне обслуговування електроустановок позбавить Вас від проблем з відсутністю періодичної перевірки та підтриманням в працездатному стані Вашого електрообладнання та електромереж. Це набагато фінансово вигідніше, ніж мати в штаті фахівця — електрика.

Що входить в технічне обслуговування електроустановок

ТОВ «Компанія« Електрик »пропонує Вам укласти договір про технічне обслуговування електроустановок. Це дозволить підтримувати в робочому стані електроустановки і позбавить Вас від позаштатних ситуацій, а так само від проблем з відсутністю термінового ремонту і усуненням несправностей в найкоротший час. Також наш співробітник буде виконувати функції відповідального за електрогосподарство Вашого підприємства.

ТОВ «Компанія« Електрик »займається технічним обслуговуванням електроустановок будь-якої складності. Наша компанія має всі необхідні ліцензії на обслуговування електроустановок і виконує, як планове, так і оперативне обслуговування електроустаткування. Наші кваліфіковані фахівці мають необхідні рівні допуску для обслуговування електроустановок різної потужності.

Вартість обслуговування електроустановок різна і залежить від виду обслуговування і складності системи, а також рівня кваліфікації персоналу необхідної для обслуговування. Уклавши договір на обслуговування електроустановок з нашою компанією, Ви завжди будете впевнені в надійності і безпеки Вашого електрообладнання.

Замовте розрахунок вартості обслуговування електроустановок


Ми у соцмережах

Всі права захищені© 2007-2020

ТОВ Компанія Електрик

Контакти

Ми у соцмережах

Всі права захищені© 2007-2020

ТОВ Компанія Електрик

Контакти