Блискавкозахист будинків Одеса, Київ, Харків

Захист будинку від блискавки,вартість монтажу,Київ

Захист будинку від блискавки для чого потрібен

Природа такого явища як блискавка загадкова і мало вивчена — енергія всього лише одного розряду може досягати десятків тисяч вольт. Цього достатньо для того, щоб завдати серйозної шкоди майну, побутових приладів, викликати загоряння, що може призвести до виникнення небезпечних для життя людей ситуацію.

Фахівці ТОВ «Компанія« Електрик »допоможуть уникнути цієї загрози і підвищити безпеку при попаданні електричного розряду, оскільки проектовані системи блискавкозахисту будівель і споруд враховують специфіку архітектури будівлі.

Найефективніше замовляти блискавкозахист котеджу, дачі або комерційної нерухомості на етапі проектування — інженер-проектувальник компанії, консультуючись з архітектором, зможе розробити систему, яка буде інтегрована в будівлю.

Типи систем блискавкозахисту будинку і споруд

ТОВ «Компанія« Електрик »використовує три типи систем блискавкозахисту будівель і споруд, здатних гарантувати безпеку майна і знаходяться в будівлі, — пасивну, активну і вирівнюючу потенціали.

Під пасивним блискавкозахистом розуміється один з варіантів блискавковідводу, який забезпечує захист будинку при прямому попаданні блискавки.

У разі активного блискавкозахисту, активний блискавкоприймач буде посилати серію електричних імпульсів в грозову хмару, утворюючи тим самим «коридор» для блискавки.

Улаштування за методом активного грозозахисту заземлення будинків і споруд дозволяє захистити не тільки саму будівлю, а й всю електроніку, що знаходиться всередині. При замовленні в ТОВ «Компанія «Електрик» розробки системи блискавкозахисту, Вам запропонують найбільш ефективну конфігурацію захисту від блискавки для кожного конкретного випадку.

Становити безпосередню небезпеку для майна може розряд блискавки, що вдарила навіть на відстані кількох кілометрів від будівлі. Несподіваний стрибок енергії може повністю вивести з ладу побутові прилади, електроніку, викликати коротке замикання. Для захисту від віддалених ударів блискавки необхідно встановити надійний внутрішній захист від блискавки котеджу або дачі — систему зрівнювання потенціалів. Досвідчені інженери підберуть якісне обладнання, яке, змінюючи потенціал, прийме на себе всю міць електричного розряду блискавки.

Найоптимальніший захист  будинку від блискавки буде розроблено кваліфікованими техніками та інженерами. Звернувшись до ТОВ «Компанія Електрик» для улаштування заземлення будинку, ви зможете повністю убезпечити своє майно від наслідків удару блискавки, уникнути виходу з ладу дорогої побутової техніки і електроніки, а також захистити себе і своїх близьких.

Замовте розрахунок вартості монтажу блискавкозахисту


Ми у соцмережах

Всі права захищені© 2007-2020

ТОВ Компанія Електрик

Контакти

Ми у соцмережах

Всі права захищені© 2007-2020

ТОВ Компанія Електрик

Контакти