дизельгенератори та бензогенератори, мініелектростанції в Києві,Вінниці,Дніпропетровську,Харкові,Одесі, безкоштовне підключення мініелектростанції Хундай в Житомирі!!!

Мініелектростанції портативні:

Бензогенератори однофазні

Бензогенератори трифазні

Дизель генератори однофазні

Дизель генератори трифазні

Дизельгенератори Power One

Дизель генератори PERKINS

Дизель генератори INTER

Стабілізатори напруги

Безперебойник для котла

Захист від блискавок будинку

Захисне заземлення

Мотопомпи бензинові
Послуги електрика:


Електромонтажні роботи

 
Електричні вимірювання

 


Київ: (044)362-92-50
(096)262-98-48
(063)103-80-04

 info@elektrik.net.ua
 
Корисні статті:

 
  Як вибрати генератор
(довідка)

 
 
  Установка, підключення
дизельгенератора, бензогенератора


 
  Вихлопна труба для
дизельгенератора, бензогенератора


 
  Автозапуск для
дизельгенератора, бензогенератора


 
  Інверторний
портативний, бензогенератор


 
  Як вибрати безперебойник
для котла


 
 
  Призначення,монтаж
контура заземлення,
опір заземлення.


 
Методика вимірюванняя
опору изоляції,
опору заземлення,
ланцюга фаза-нуль
Як вибрати генератор?
Перед тим як придбати генератор або мініелектростанцію кожна людина задається питанням, на чому зупинити свій вибір? Дозвольте дати Вам декілька рекомендацій для вирішення цього питання.
Тут кожна людина сама визначає виробника обладнання.Але не варто забувати, що на ринку є сталі ціни, та обладнання яке вироблено відомим виробником, або за його ліцензією не може коштувати дешевше продукції маловідомого виробника.
Також радимо Вам дізнатися перед придбанням генератора, де буде проводитись гарантійний ремонт обладнання? Чи буде це авторизований сервіс, спеціаліст з найближчого ринку, або Вам просто повідомлять номер телефону, куди звертатись і самим вирішувати це питання? Погодьтеся, це дуже важливо ...
Наступне питання яке виникає , це технічні вимоги до мініелектростанціі яку Ви бажаєте придбати.З цим потрібно розібратися більш докладно.

1.Вибір потужності генератора.

Правильне визначення необхідної потреби в електропостачанні дозволить Вам не тільки обрати потужність електростанції, але й заздалегідь визначитися з типом двигуна.

Для початку необхідно визначити потужність електроприладів, які будуть працювати від генератора. Для цього необхідно скласти потужності споживачів, які будуть (можуть) працювати одночасно від генератора.

Обращаем Ваше внимание на то, что мощности нужно складывать в Вольт-амперах (ВА или КВА).Звертаємо Вашу увагу на те, що потужності потрібно складати в Вольт-Ампер (ВА або кВА). Довідка:
кВА - це повна потужність, а кВт - це активна потужність. Повна потужність - це сума активної та реактивної потужностей. Найчастіше різні споживачі мають різне співвідношення повної та активної потужностей. Тому для визначення сумарної потужності всіх споживачів необхідно додавати повні потужності обладнання, а не активні потужності. Для генераторів (електростанцій) нормальним співвідношенням повної та активної потужностей є 0,8, так званий cos φ (косінус фі).

Самий вірний спосіб дізнатися потужність якого-небудь приладу - це подивитись в інструкції (на шильдику, наклейці). Крім цього, потужність можна дізнатися у виробника або продавця. Однак, на той випадок, коли всі ці способи недоступні, ми наводимо таблицю приблизних потужностей найбільш популярних побутових приладів.

Також варто пам'ятати про те, що деякі прилади мають великий пусковий струм, що так само необхідно враховувати.

Довідка:
Пусковий струм - струм, який споживається з мережі електродвигуном під час його пуску. Пусковий струм може у багато разів перевищувати номінальний струм двигуна.


Тип споживача

Ном. потуж., Вт

Потуж. при

пуску, Вт

Необхідний

коефіцієнт запасу

Циркуляційна пила

1100

1450

1,32

Дриль електричний

800

950

1,19

Шліфувальна машинка або верстат

2200

2800

1,27

Перфоратор

1300

1600

1,23

Верстат або машинка для фінішного шліфування

300

350

1,17

Стрічково-шліфувальна машина

1000

1200

1,20

Рубанок електричний

800

1000

1,25

Пилосос

1400

1700

1,21

Підвальна вакуумна помпа

800

1000

1,25

Бетономішалка

1000

3500

3,50

Буровий прес

750

2600

3,47

Інвертор

500

1000

2,00

Шпалерні ножиці

600

720

1,20

Кромкообрізний верстат

500

600

1,20

Холодильник

600

2000

3,33

Фризер

1000

3500

3,50

Кондиціонер

1000

3500

3,50

Пральна машина

1000

3500

3,50

Обігрівач радіаторного типу

1000

1200

1,20

Лампа розжарювання для освітлення

500

500

1,00

Неонове підсвічування

500

1000

2,00

Електроплита

6000

6000

1,00

Електропечі

1500

1500

1,00

Мікрохвильова піч

800

1600

2,00

Hi-Fi TV - побутова техніка

500

500

1,00

Електром`ясорубка

1000

до 7000

(див. інстр.)

7

Занурювальна водяна помпа

1000

3500

3,50Після того, як визначена сумарна потужність, слід подбати про запас потужності. Так як оптимальний режим роботи електростанції - це робота на 80% навантаження, для правильної роботи електростанції слід створити запас потужності 10-20%.

2.Вибор типу двигуна.

Перш ніж дізнатися про типи двигунів, охолодженні, словом, приступити до вибору типу електростанції, необхідно спочатку зрозуміти, на яку електростанцію, взагалі, Вам варто розраховувати. Приміром, якщо необхідна потужність становить 15 кВт і вище, то це однозначно буде стаціонарна дизельна електростанція.Якщо ж необхідна електростанція має потужність до 2-х кВт, то це буде однозначно бензиновий генератор.

Якщо ж рішення про вибір не настільки однозначне, або Ви бажаєте повністю розібратися в особливостях вибору, Вам слід дізнатися наступне.

Перш за все, всі електростанції розділяються за типом охолодження. Розрізняють два типи електростанцій:

- Електростанції з повітряним охолодженням, або портативні. Ці установки характеризуються тим, що в них відсутня система рідинного охолодження двигуна. Двигун генераторної установки охолоджується шляхом звичайного теплообміну поверхонь двигуна з навколишнім повітрям. Тому портативні генераторні установки часто називають "генератор з повітряним охолодженням". Портативні електростанції мають частоту обертання двигуна 3000 обертів на хвилину. Портативні електростанції бувають:

З бензиновими двигунами.

Портативні електростанції з бензиновими двигунами мають невеликий ресурс - від 500 до 2500 мотогодин. Тому серйозні виробники портативних генераторів як правило не дають на них гарантію більше ніж 500 мотогодин. В порівнянні з портативними дизельними генераторами, бензогенератори мають меншу вагу та більш легкий ручний старт (за допомогою шнура). Найбільше бензогенератори підходять для рідкого застосування та постійних переміщень. Також бензогенератор краще використовувати в якості резервного джерела живлення, у випадку, якщо перебої в електромережі відбуваються вкрай рідко.

З дизельними двигунами.

Портативні електростанції з дизельними двигунами мають більший ресурс - близько 4000 мотогодин. В порівнянні з портативними бензиновими генераторами, дізельгенератори мають важчий ручний старт, і тому на дізельгенератори частіше встановлюють електростартер (пуск ключем запалювання). Дізельгенератори витримують більш інтенсивні режими роботи, ніж бензогенератори, тому їх часто застосовують на будівництвах для живлення інструменту, а також в якості резервного джерела при частих відключеннях електрики. Але дізельгенератори коштують дорожче, ніж бензогенератори.


Електростанції з рідинним охолодженням або стаціонарні. Ці електростанції мають потужні двигуни (тільки дизельні) з великим ресурсом роботи, до 40 000 мотогодин, і тому мають потребу в доброму охолодженні. На даних електростанціях використовується рідинне охолодження з використанням радіатора (як на автомобілі). Такі електростанції придатні для цілодобової роботи, на відміну від портативних генераторів. Ці електростанції досить важкі, і встановлюються стаціонарно, на спеціальний фундамент, або на спеціальний автомобільний причіп. В порівнянні з портативними електростанціями, стаціонарні електростанції дорожче але значно надійніші та довговічніші. Стаціонарні електростанції мають частоту обертання двигуна 1500 обертів на хвилину, за рахунок чого інколи називаються "низькообертовими". Тільки деякі, "резервні" моделі мають частоту обертання двигуна 3000 обертів на хвилину.Якщо потужність та тип двигуна встановлені, переходимо до наступного етапу.3.Вибір генератора за кількістю фаз.

Однофазна або трифазна?

Нас часто запитують, яка електростанція краще? Однофазна або трифазна? Чому ми так ретельно запитуємо Вас про те, яка схема електроживлення, які споживачі? Чому ми пропонуємо і радимо придбати однофазну електростанцію, а в будинок заведено три фази?

Для того, щоб повністю в цьому розібратися, давайте визначимо декілька ключових моментів:

- Трифазна і однофазна електростанції - це різні пристрої, кожна зі своїми особливостями та умовами роботи. Неможливо чітко дати відповідь, яка з них краща. Кожна - для своєї ситуації.
- Трифазна електростанція створена для того, щоб забезпечувати енергією трифазних споживачів, а не для того, щоб забезпечувати енергією однофазних споживачів розділених на три частини.
- При роботі трифазної електростанції дуже важливо стежити, що б "перекіс" навантаження між фазами не був більше 25%.
- Потужність трифазної електростанції рівномірно розподілена між фазами. Це означає, що якщо сумарна потужність трифазної електростанції складає 15 кВт, то з кожної окремо взятої фази можна отримати не більше 5 кВт.
- Ні в якому разі не дозволяється замикання двох або більше фаз у трифазної електростанції.

Трифазні споживачі електроенергії в заміських будинках і котеджах (а також в офісах, невеликих виробництвах) зустрічаються досить рідко. Зазвичай, це будь-які старі двигуни, сауни, електроплити. Сучасні виробники пропонують, в основному, однофазні прилади.

Розглянемо саму просту ситуацію, коли у Вашому будинку(на об'єкті) відсутні трифазні споживачі, а схема електроживлення проведена по одній лінії. У цьому випадку використовуються однофазна електростанція і однофазний автомат введення резерву. Схема електропостачання буде дуже проста:


Дана схема застосовується так само, як і в ситуації, коли до Вашого будинку підходять дві (або три) лінії електроживлення, а резервувати Вам потрібно тільки одну, найважливішу (наприклад, з опаленням). У такому випадку інші лінії підуть просто в обхід схеми з використанням резервного генератора і не будуть мати резервного живлення.

Розглянемо більш складну схему, коли до Вашого будинку підходить три лінії електроживлення, (три фази), тобто з трифазної схемою електроживлення котеджу. При цьому, всі споживачі в будинку однофазні і необхідно зарезервувати всі лінії. Наприклад, кожна фаза живить окремий поверх, або навантаження фаз розподілено нерівномірно. У цьому випадку, можливі два варіанти:

Варіант перший, більш складний, з використанням трифазної електростанції, і трифазного АВРу.

В даному випадку встановлюється трифазна електростанція і трифазний АВР. Кожна окремо взята лінія електроживлення (кожна фаза) розраховується і заново прокладається з урахуванням , щоб навантаження на кожну фазу було рівномірне, і не перевищувало однієї третини від сумарної потужності електростанції.

Варіант другий, більш простий і технічно правильний, з використанням однофазної електростанції, і трифазного АВРу.

Автомат введення резерву здійснює постійний моніторинг кожної фази (кожної лінії електроживлення) і у випадку зникнення хоча б однієї фази,перемикає сумарне навантаження на генератор. Так як всі споживачі в будинку однофазні, то всі три фази з'єднуються між АВРом і генератором, (що виключає коротке замикання в мережі) і генератор живить спільно всі три фази відразу. Дана схема дозволяє не переробляти знову всю схему електропостачання, не дбати про рівномірность навантаження фаз, але може бути здійсненна тільки при відсутності трифазних споживачів.
Ось її схематичне зображення:

Що ж робити, коли є і однофазні і трифазні споживачі? У цьому випадку слід або купувати дві електростанції, однофазну і трифазну, або використовувати одну трифазну, але уважно розподіляти споживачів на три рівні по потужності групи і стежити за рівномірністю навантаження фаз.Після вибору потужності, типу і фазності електростанції, перейдемо до заключного етапу.

4.Вибір виконання та опцій.

Після того, як Ви визначилися з потужністю електростанції, її фазністью і типом, Ви вже можете обрати потрібну Вам генераторну установку з нашого каталогу. Однак електростанції мають різні варіанти виконання та опції. Заключна частина вибору електростанції як раз і полягає в тому, щоб визначити необхідне додаткове обладнання та опції.

Перш за все необхідно визначити, як буде (або повинна) запускатися електростанція. Можливі наступні варіанти:

- Ручний пуск за допомогою шнура. Такий вид пуску буває тільки на деяких моделях малопотужних портативних генераторів. Для пуску такого генератора необхідно швидко і сильно потягнути рукоятку шнура стартера. Даний вид пуску може бути важким для людей, які не володіють достатньою фізичною силою.
- Електростарт. Для пуску такої електростанції достатньо повернути ключ запалювання, який знаходиться на панелі керування генератора. Зазвичай такий вид пуску обирається для частого використання.
- Автопуск. Даний вид пуску потрібен, коли електростанція використовується в якості автоматичного резервного джерела. Наявність автопуску означає, що при зникненні напруги в міській мережі електростанція пуститься самостійно, а потім зупиниться, коли напруга з'явиться знову.

Після вибору типу пуску генераторної установки, слід визначитися, де вона буде встановлена.

Слід пам'ятати, що будь-яка електростанція, яка обладнана автопуском, повинна бути встановлена в приміщенні яке опалюється, або в контейнері (кожусі) з підігрівом. Автоматика автопуску спрацює, якщо навколишня температура не нижче +5 градусів. В іншому випадку, електростанція може не завестися автоматично при зникненні напруги в зовнішній мережі.

Стаціонарні генератори мають три основні варіанти встановлення :

- Електростанція у відкритому виконанні - тільки для роботи всередині приміщення, якє має спеціальний фундамент, систему вентиляції (необхідні спеціальні жалюзі) і систему відводу вихлопних газів.

- Електростанція в шумозахисному кожусі - використовується, коли до електростанції пред'являються вимоги щодо гучності роботи. В деякі моделі кожухів (у електростанцій великої потужності) можна встановити підігрів (коли необхідний автозапуск), для використання електростанції на вулиці. Правила встановлення електростанцій в кожусі в приміщенні - ті ж, що і для відкритих електростанцій. Варто зауважити, що кожух заводського виконання знижує шум від електростанції набагато значніше, ніж контейнер.


Тепер, після вивчення всього розділу, Ви можете спокійно вибирати електростанцію, не боячись помилитися.

Ви маєте можливість ознайомитись з типами і параметрами мініелектростанцій перейшовши за посиланнями нижче:
 
Бензинові однофазні          Дизельні однофазні
 
Бензинові трифазні          Дизельні трифазні
Якщо бажаєте переконатися в правильності вибору, телефонуйте - ми працюємо для Вас! .

Яндекс цитирования Рейтинг Досок Объявлений Rambler's Top100
© 2007-2016 ТОВ "Компанія Електрик" | Бензогенератор | Комплект заземлення|Блискавкозахист|Електромонтажні роботи | Електричні вимірювання | Мотопомпи| Стабілізатори | Котел твердопаливний | UPS