Сонячні станції,електростанції сонячні,проект та монтаж у Києві,Вінниці,Дніпрі,Харкові,Одесі,Житомирі

Мініелектростанції портативні:

Бензогенератори однофазні

Бензогенератори трифазні

Дизель генератори однофазні

Дизель генератори трифазні

Дизельгенератори Power One

Дизель генератори PERKINS

Дизель генератори INTER

Стабілізатори напруги

Безперебойник для котла

Захист від блискавок будинку

Захисне заземлення

Комплекти заземлення
Послуги електрика:


Електромонтажні роботи

 
Електричні вимірювання

 


Київ: (044)362-92-50
Дніпро,Одеса
Вінниця,Житомир
(096)262-98-48
(095)235-49-95
(063)103-80-04

 info@elektrik.net.ua
 
Корисні статті:

 
  Як обрати сонячну
електростанцію

 
  Як вибрати сонячну
електростанцію

 
  Як вибрати генератор
(довідка)

 
 
  Установка, підключення
дизельгенератора, бензогенератора


 
  Вихлопна труба для
дизельгенератора, бензогенератора


 
  Автозапуск для
дизельгенератора, бензогенератора


 
  Інверторний
портативний, бензогенератор


 
  Як вибрати безперебойник
для котла


 
 
  Призначення,монтаж
контура заземлення,
опір заземлення.


 
Методика вимірюванняя
опору изоляції,
опору заземлення,
ланцюга фаза-нуль
Як вибрати сонячну електростанцію?
Перед тим як придбати сонячну електростанцію для будинку кожна людина стає перед питанням,на чому зупинити свій вибір?Дозвольте дати Вам декілька рекомендацій для вирішення цього питання.
Перше питання яке виникає,це вартість солнячної станції для приватного будинку?
Кожен обирає сам виробника обладнання.Но не варто забувати,що на рынку існують сталі ціни і обладнання відомого виробника не може коштувати дешевше продукції маловідомого виробника.
Також радимо Вам дізнатися перед придбанням сонячної станції, де буде проводитись гарантійний ремонт обладнання? Чи буде це сервіс, спеціаліст з найближчого ринку, або Вам просто повідомлять номер телефону, куди звертатись і самим вирішувати це питання? Погодьтеся, це дуже важливо ...
Наступне питання яке виникає , це технічні вимоги до сонячної електростанції яку Ви бажаєте придбати.З цим потрібно розібратися більш докладно.

1.Вибір потужності сонячної електростанції.

Правильне визначення необхідної потреби в електропостачанні дозволить Вам не тільки обрати потужність електростанції, але й заздалегідь визначитися з типом інвертора.

Для початку необхідно визначити потужність електроприладів, які будуть працювати від сонячної електростанції. Для цього необхідно скласти потужності споживачів, які будуть (можуть) працювати одночасно від генератора.

Звертаємо Вашу увагу на те, що потужності потрібно складати в Вольт-Ампер (ВА або кВА). Довідка:
кВА - це повна потужність, а кВт - це активна потужність. Повна потужність - це сума активної та реактивної потужностей. Найчастіше різні споживачі мають різне співвідношення повної та активної потужностей. Тому для визначення сумарної потужності всіх споживачів необхідно додавати повні потужності обладнання, а не активні потужності. Для генераторів (електростанцій) нормальним співвідношенням повної та активної потужностей є 0,8, так званий cos φ (косінус фі).

Самий вірний спосіб дізнатися потужність якого-небудь приладу - це подивитись в інструкції (на шильдику, наклейці). Крім цього, потужність можна дізнатися у виробника або продавця. Однак, на той випадок, коли всі ці способи недоступні, ми наводимо таблицю приблизних потужностей найбільш популярних побутових приладів.

Також варто пам'ятати про те, що деякі прилади мають великий пусковий струм, що так само необхідно враховувати.

Довідка:
Пусковий струм - струм, який споживається з мережі електродвигуном під час його пуску. Пусковий струм може у багато разів перевищувати номінальний струм двигуна.


Тип споживача

Ном. потуж., Вт

Потуж. при

пуску, Вт

Необхідний

коефіцієнт запасу

Циркуляційна пила

1100

1450

1,32

Дриль електричний

800

950

1,19

Шліфувальна машинка або верстат

2200

2800

1,27

Перфоратор

1300

1600

1,23

Верстат або машинка для фінішного шліфування

300

350

1,17

Стрічково-шліфувальна машина

1000

1200

1,20

Рубанок електричний

800

1000

1,25

Пилосос

1400

1700

1,21

Підвальна вакуумна помпа

800

1000

1,25

Бетономішалка

1000

3500

3,50

Буровий прес

750

2600

3,47

Інвертор

500

1000

2,00

Шпалерні ножиці

600

720

1,20

Кромкообрізний верстат

500

600

1,20

Холодильник

600

2000

3,33

Фризер

1000

3500

3,50

Кондиціонер

1000

3500

3,50

Пральна машина

1000

3500

3,50

Обігрівач радіаторного типу

1000

1200

1,20

Лампа розжарювання для освітлення

500

500

1,00

Неонове підсвічування

500

1000

2,00

Електроплита

6000

6000

1,00

Електропечі

1500

1500

1,00

Мікрохвильова піч

800

1600

2,00

Hi-Fi TV - побутова техніка

500

500

1,00

Електром`ясорубка

1000

до 7000

(див. інстр.)

7

Занурювальна водяна помпа

1000

3500

3,50Після того, як визначена сумарна потужність, слід подбати про запас потужності. Так як оптимальний режим роботи електростанції - це робота на 80% навантаження, для правильної роботи електростанції слід створити запас потужності 10-20%.

2.Вибор типу сонячної станції.

2.Выбор типа солнечной станции.

Перед тим як говорити о типах инверторів,сонячна станція буде з акумуляторами або мережева,іншими словами, приступити до вибору типу електростанції, необхідно спочатку зрозуміти, на яку електростанцію, взагалі, Вам потрібно розраховувати рассчитывать.Наприклад,якщо необхідна потужність склададае 15 кВт та вище, то це буде електростанція гибридна.Якщо потрібна електростанція до 2х кВт,то це буде мережева сонячна станція.

Якщо Ви рішення ще не прийняли,або Ви бажаете повністю розібратись в особливостях сонячних електростанцій, Вам необхідно знати наступне.

Насамперед, усі сонячні електростанції відрізняються по типу роботи з зовнішньою мережею. Існують два типи сонячних електростанцій:

- Електростанції автономні,або гибридні.Автономні сонячні станції характеризуються тим,що в них присутні акумулятори які заряджаються від сонячних батарей.Автономна сонячна станція дає меньшу генерацію електроэнергії в мережу або зовсім не пов`язана з зовнішньою электромережею,але такі сонячні станції дозволяють не залежати від віялових відключень электроенергії.Автономні сонячні станції бувають:

Автономні сонячні станції.

Сонячна електростанція автономна для будинку або дачі дає можливість зробити будинок незалежним від РЕСу. Сонячні батареї додатково підзаряжають акумуляторні батареї,що збільшує час автономної роботи (у порівнянні з звичайною резервною системою электроживлення).Таку сонячну станцію краще використовуваим коли відключення в мережі відбуваються постійно.

Мережеві сонячні електростанції.

Мережеві сонячні электростанції дають більшу економію електроенергії,але залежні від зовнішньої електромережі.У порівнянні з автономними станціями мережеві станції,генерують електроенергію у мережу або споживають електроенергію з зовнішньої електромережі.Мережеві сонячні станції не застосовують при постійних відключеннях напруги.Але мережеві сонячні станції коштують дешевше ніж автономні сонячні станції.


Електростанції сонячні гибридні.
Сонячні гибридні електростанції поєднують в собі мережеві та автономні електростанції(генерація електроенергії і резервування зовнішньої электромережі).Такі сонячні електростанції коштують дорожче ніж мережеві,але вони значно надійніші.

Якщо потужність та тип сонячної електростанції встановлені, переходимо до наступного кроку.
3.Вибір станції по кількості фаз.

Однофазна чи трифазна?

Нас нерідко запитують, яка електростанція краще? Однофазна або трифазна? Чому ми так досконально запитуємо Вас, яка схема електроживлення,які споживачі? Чому ми пропонуємо та радимо придбати однофазну електростанцію, а у будинок приходять три фазы ?

Для того, щоб повністю розібратись, давайте визначимо декілька ключових моментів:

- Трифазна та однофазна електростанції - це різні пристрої, кожне зі своїми особливостями та умовами роботи. Неможливо чітко дати відповідь, якак з них краща. Кожна - для свого будинку.
- Трифазна електростанція створена для того,щоб забезпечувати енергією трифазних споживачів, а не для того,щоб забезпечувати енергією однофазних споживачів, розділених на три частини.

Що робити,якщо у буднку є однофазні та трехфазні споживачі ? У цьому випадку потрібно придбати три інвертори та разділити споживачів на три рівні по потужності группи та слідкувати за рівномірним навантаженням.Після вибору потужності, типу та фазності електростанції,перейдемо до заключного етапу.

4.Вибір виконання та опцій.

Після того, як Ви визначились з потужністю електростанції,її фазністю,типом, Ви вже можете обрати необхідну Вам сонячну електростанцію з нашого каталогу.Але електростанції мають різні варианти виконання та опції. Заключна частина вибору електростанції як раз полягає в тому,щоб визначити необхідне додаткове обладнання та опції.

Після выбору типу сонячної електростанції,варто визначити, де вона буде встановленна.

Варто нагадати,що кожна сонячна електростанція,повинна бути встановленна у південному напрямку та під необхідним кутом в залежності від географічного розташування будинку,дачі або будівлі на якій встановленні сонячні батареї.


Тепер, після того як Ви ознайомились з нашою статею, Ви можете спокійно обрати електростанцію, не боючись помилитись.

Ви маєте можливість подивитись тип та параметри сонячних станцій,інверторів для сонячних станцій,акумулятори для сонячних станцій перейшовши за посиланнями нижче:
 
Сонячні батареї
 
Сонячні інвертори
 
Акумулятори
 
Сонячні станції
Рейтинг Досок Объявлений Rambler's Top100
© 2007-2018 ТОВ "Компанія Електрик" | Бензогенератор | Монтаж заземлення|Блискавкозахист|Електромонтажні роботи | Електричні вимірювання| Стабілізатори | Котел твердопаливний | UPS