Вимірювання опору, вимірювання заземлення,захисне заземлення,грозозахист будинку,дизельгенератори Power One,мініелектростанції Хундай,в Києві,Житомирі,Вінниці,Дніпропетровську,Одесі,Миколаєві!!!

,
Мініелектростанції "Glendale":

Бензогенератори однофазні

Бензогенератори трифазні

Дизель генератори однофазні

Дизель генератори трифазні

Дизельгенератори Power One

Дизель генератори PERKINS

Стабілізатори напруги

Безперебойник для котла

Захист від блискавок будинку

Захисне заземлення

Мотопомпи бензинові
Послуги електрика:


Електромонтажні роботи

 
Електротехнічна лабораторія

 


Київ:(044)227-66-28

Вінниця,Дніпро
Одеса,Харків
Житомир
+38(096)262-98-48
+38(095)235-49-95
+38(063)103-80-04

 info@elektrik.net.ua
 
Корисні статті:

 
  Як вибрати генератор
(довідка)

 
 
  Комплект заземлення
по типу Галмар
КЗМ


 
 
  Комплект заземлення
OBO BETTERMANN
оцинковане


 
 
  Призначення,монтаж
контура заземлення,
опір заземлення.


 
Методика вимірюванняя
опору изоляції,
опору заземлення,
ланцюга фаза-нуль
Вимірювання опору ізоляції.
Як правило, вимірюється опір ізоляції кожного проводу щодо інших заземленних проводів.
Якщо вимірювання за цією схемою дадуть незадовільний результат, то проводиться замір опору ізоляції кожного проводу щодо землі (решта дротів не заземлюється) та між кожними двома проводами. Всього виконується 6 замірів опору для трехпроводних ліній, 4 і 10 - для 4-х дротових, 5 і 15 - для 5-ти дротових.
Основні показники опору ізоляції:

Опір ізоляції постійному струму Rіз.
Наявність грубих внутрішніх і зовнішніх дефектів (пошкодження, зволоження, поверхневе забруднення) знижує опір ізоляції.
Визначення Rіз (Ом) проводиться методом вимірювання струму витоку, що проходить через ізоляцію, при прикладанні до неї випрямленої напруги.
Коефіцієнт абсорбції.
Найкраще визначає ступінь зволоження ізоляції.
Коефіцієнт абсорбції - це відношення обмірюваних опору ізоляції через 60 секунд після прикладення напруги мегаомметра (R60) до вимірюванного опору ізоляції через 15 секунд (R15).
Якщо ізоляція суха, то коефіцієнт абсорбції значно перевищує одиницю, в той час як у вологої ізоляції коефіцієнт абсорбції близький до одиниці.
Значення коефіцієнта абсорбції має відрізнятися (в сторону зменшення) від заводських даних не більше, ніж на 20%, а його значення повинно бути не нижче 1.3 при температурі 10-30°С.
При невиконанні цих умов виріб підлягає сушінню.

Вимірювання опору заземлюючих пристроїв (контур заземлення).
Вимірювання опору заземлюючих пристроїв проводиться з метою перевірки його відповідності вимогам нормативних документів.
В електроустановках з глухозаземленной нейтраллю напругою до 1000 В опір заземлюючого пристрою, до якого приєднані нейтралі генераторів і трансформаторів або висновки джерела однофазного струму, у будь-який час року має бути не більше 2, 4 і 8 Ом відповідно при лінійних напругах 660, 380 і 220 В джерела трифазного струму або 380, 220 і 127 В джерела однофазного струму.

В електроустановках з ізольованою нейтраллю напругою до 1000 В опір заземлюючого пристрою, що використовується в якості захисного заземлення, має задовольняти умові: R3yI3 <50 В. При потужності генераторів і трансформаторів 100 кВ-А і менше заземлюючі пристрої можуть мати опір не більше 10 Ом (п . 1.7.104 ПУЭ). Для вимірювання опору заземлювачів створюється штучний ланцюг протікання струму через випробовуваємий заземлювач.
Для цього на деякій відстані від заземлювача опір якого випробовується, розташовується допоміжний заземлювач (струмовий електрод), що підключається разом з випробовуваємим заземлювачем до джерела напруги.
Для вимірювання падіння напруги на заземлювачі який випрбується при проходженні через нього струму в зоні нульового потенціалу розташовується зонд (потенційний електрод).
Для отримання якомога більше реальних результатів, вимірювання рекомендується проводити в період найбільшого питомого опору грунту.
Опір заземлюючого пристрою визначається множенням обмірюваних значеннь на поправочні коефіцієнти, що враховують конфігурацію пристрою, кліматичні умови і стан грунту. Для заземлювачів, що знаходяться в промерзшому грунті або нижче глибини промерзання, введення поправочних коефіцієнтів не потрібно.
Вимірювання питомого опору грунту проводиться, коли виміряний опір заземлювача більше проектного значення або не відповідає нормативним вимогам.
У цьому випадку перевіряється допустима ступінь цієї невідповідності при підвищеному питомому опорі грунту.

Перевірка наявності ланцюга між заземлювачем і елементами які заземлюється. Металлозв`язок.

Вимірювання проводяться з метою визначення цілісності і безперервності захисних провідників від об'єкта який вимірюється до заземлювача або магістралі заземлення і провідників вирівнювання потенціалів, визначення опору вимірювальної ділянки захисної ланцюга та з метою вимірювання (або відсутності) напруги на заземленних корпусах перевіряємого обладнання в робочому режимі.

Якість електричних з'єднань перевіряється оглядом, а зварювальних з'єднань ударами молотка (кувалди) з подальшими вимірами ланцюга.
Опір контакту заземлюючих провідників не перевищує 0.05 Ом.Виміряний опір ланцюга захисних провідників не повинен більше, ніж в 1.2 рази перевищувати розрахункове значення.

Перевірка ланцюга «фаза-нуль»
Контур, що складається з фази трансформатора і ланцюга фазного і нульового провідників прийнято називати ланцюгом «фаза-нуль».

Вимірювання опору петлі «фаза-нуль» і струмів однофазних замикань проводиться з метою перевірки надійності спрацьовування апаратів захисту від струмів при замиканні фазного провідника на відкриті струмопроводячі частини.
Перевірка надійності і швидкості відключення пошкодженої ділянки мережі полягає в наступному: визначається струм короткого замикання на корпус Iкз.
Цей струм зрівнюється з розрахунковим струмом спрацьовування захисту ділянки мережі,яка випробовується.
Якщо можливий у даній ділянці мережі струм аварійного режиму перевищує струм спрацювання захисту з достатньою кратністю, надійність відключення вважається забезпеченою.

Телефонуйте, ми будемо раді допомогти Вам!
 
Яндекс цитирования Рейтинг Досок Объявлений Rambler's Top100
© 2007-2016 ТОВ "Компанія Електрик" | Бензогенератор | Комплект заземлення|Блискавкозахист|Електромонтажні роботи | Електричні вимірювання | Мотопомпи| Стабілізатори | Котел твердопаливний | UPS