Електромонтажні роботи,мініелектростанції,захисне заземлення,вимірювання опору контуру заземлення,комплект заземлення по типу Гальмар,монтаж, вимірювання,перевірка електрики, Київ,Одеса,Харків,Житомир,Дніпро,Вінниця!!!

Мініелектростанції для дома:

Бензогенератори однофазні

Бензогенератори трифазні

Дизель генератори однофазні

Дизель генератори трифазні

Дизельгенератори Power One

Дизель генератори PERKINS

Дизель генератори INTER

Захисне заземлення

Комплекти заземлення
Послуги електрика:


Електромонтажні роботи

 
Електричні вимірювання

 


Київ:(044)227-66-28

Вінниця,Дніпро
Одеса,Харків
Житомир
+38(096)262-98-48
+38(095)235-49-95
+38(063)103-80-04

 info@elektrik.net.ua
 

Захист від блискавок будинку

Стабілізатори напруги

Джерело безперебійного живлення (UPS)
Корисні статті:

 
  Як вибрати генератор
(довідка)

 
 
  Призначення,монтаж
контура заземлення,
опір заземлення.


 
  Захисне заземлення
будинку, сервера,
контур заземлення


 
Методика вимірюванняя
опору изоляції,
опору заземлення,
ланцюга фаза-нуль
Електромонтажні та проектні роботи.

Електромонтажні роботи - це комплекс спеціальних будівельних робіт, які виконуються при спорудженні та реконструкції будівель та споруд різного призначення та пов'язані з монтажем електричних мереж та електрообладнання.

Електромонтажні роботи - це, перш за все монтаж електрики при будівництві та ремонт електрики квартир, офісу або будинку. Проведення електромонтажних робіт, зазвичай відбувається в кілька етапів. Перш ніж почати монтаж електрики визначається кошторисна вартість електромонтажних робіт і складається проект, після чого електрики приступають до виробництва електромонтажних робіт.
Виробництво електромонтажних робіт ділиться на два великих етапи.
Перший етап здійснюється одночасно з загальнобудівельними роботами.
На даному етапі електромонтажні роботи полягають в установці деталей в будівельних елементах для подальшого кріплення до них електроустаткування і електромонтажних конструкцій. Проект електрики на даному етапі враховує необхідність укладання у фундаментах і перекриттях будівель труб для електропроводок, улаштування у стінах отворів для розеток і вимикачів та т.і.

На другому етапі електромонтажні роботи включають в себе транспортування, встановлення та складання електрообладнання та електромонтажних конструкцій. На даному етапі відбувається основне виробництво електромонтажних робіт, таке як прокладання кабелів і проводів, приєднання їх до змонтованому електроустаткування.

Завершальним етапом електромонтажних робіт є пусконалагоджувальні роботи, з яких найбільш складною є налагодження пристроїв релейного захисту та систем автоматичного керування електроприводами.
Після закінчення всіх електромонтажних робіт проводяться електричні вимірювання.

Варто відзначити, що всі етапи електромонтажних робіт від проектування, до фінального пуску, процес складний, який вимагає не тільки професійної підготовки, так як електрика не вибачає помилок, але і спеціального обладнання, яке дозволяє проводити електромонтажні роботи правильно, з дотриманням норм безпеки та гарантувати високу якість кінцевого результату.

Сьогодні, враховуючи швидкісний ритм життя і терміни сучасного будівництва, для підвищення віддачі від робіт електрики, необхідно прискорення процесів без втрати якості.
Однак варто зазначити, що якими швидкими темпами не розвивались механізація та оптимізація процесу електромонтажних робіт, найголовнішим інструментом, і гарантом якості залишається електрик.

Сьогодні інтернет переповнений пропозиціями типу виклик електрика, послуги електрика, ремонт електрики, електрика квартир, електрика офісу і вдома. Однак вибираючи компанію, якій ви довірите електромонтажні роботи, варто звертати увагу не на грамотність оператора або менеджера, а на кваліфікацію електрика.

Зробити це просто, треба поцікавитися на яких об'єктах даний фахівець проводив роботи як електрик, який у нього досвід, наскільки сучасно його обладнання та ручний інструмент.
Було б чудово, якби електрик мав досвід роботи з різними електричними системами в різних умовах. Адже доброму майстру повинна бути знайома електрика будь-якої складності.

Крім того, варто уточнити, чи зможе цей майстер, у разі необхідності провести не тільки монтаж електрики, але і скласти, при необхідності проект електрики, так би мовити комплекс послуг. Вміння зв'язати дроти – це ще не досвід електромонтажних робіт.

Електрика квартири, і електрика офісу або дому відрізняється один від одного, і майстер повинен вміти працювати за всіма напрямками як по монтажу електрики в новому будинку чи квартирі, так і вміти робити ремонт електрики.

Важливим фактором вибору компанії по електриці, є ціна на електромонтажні работи.Прайс на виробництво електромонтажних робіт часто не збігається з реальною кінцевою вартістю, тому потрібно уточнювати, які цінові зміни, можливі у процесі встановлення та монтажу електрики.Ціни на електромонтажні роботи більш або менш стійкі на ринку, однак в залежності від кваліфікації майстра, обладнання на якому він працює, вони можуть разюче відрізнятися.
Однак чи варто гнатися за дешевизною, коли мова йде не про підклейку і фарбування, а про складний, в технічному плані, процес електромонтажних робіт.
Наша компанія пропонує комплексні електромонтажні роботи:
Рейтинг Досок Объявлений Rambler's Top100
© 2007-2018 ТОВ "Компанія Електрик" | Бензогенератор | Комплект заземлення|Блискавкозахист|Електромонтажні роботи | Електричні вимірювання| Стабілізатори | Котел твердопаливний | UPS